//
Наші досягнення

/Files/images/олімп.jpg

Наші успіхи

Переможці предметних олімпіад

Всеукраїнська учнівської олімпіади з інформатики (програмування).

/Files/images/Фото0072.jpgЯрушкінДенис (11-а клас). Учасник I ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

/Files/images/Photo-0003.jpgПоліщук Микола (9-б клас). Учасник I і переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ-місце, 2010р; ІІІ-місце, 2011р.)

/Files/images/Photo-0002.jpgРибчук Віталій (9-Д клас). Учасник I і переможець ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІІ-місце, 2011р.), (ІІ-місце, 2012р.); (ІІ місце, 2013р.).
(ІІІ місце Волинська учнівська Інтернет-олімпіада з програмування, 2013р.), Учасник і переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (ІІІ місце, 2014р.)

Всеукраїнська олімпіада з інформаційних технологій

/Files/images/Фото71.jpgСеменов Костянтин (11-а клас). Учасник ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (2011р., 2012р.)

/Files/images/Dudik_Nazar.jpgДудик Назар (10-б клас). Учасник і переможець ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (ІІІ місце, 2012р.); (ІІІ місце, 2013р.)

/Files/images/Photo-0002.jpgРибчук Віталій (9-Дклас). Учасник і переможець ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (ІІ місце, 2012р.); (ІІІ місце, 2013р.)



/Files/images/Грамоти1.jpg
Керівник: вчитель інформатики Чашук Олександр Федорович (почесні грамоти, конкурс “Вчитель року“, грамоти, подяки, дипломи, сертифікати)

Результати конкурсу з інформатики “Бобер-2012”

Підведено остаточні підсумки конкурсу. Вітаємо і дякуємо за участь в конкурсі, /Files/images/bober12/bober_banner2012.pngбажаємо нових творчих успіхів учням, які показали добрий результат: Юхимчук /Files/images/bober12/bober2012Good.jpgАртем 11 клас, Філюк Владислав 5 клас і були учасниками конкурсу 4-х класів: Бортнік Вікторія, Гетьман Владислав, Олійник Катерина, Остапчук Аліна, Прокопчук Василь, Пратачук Владислав , Сахнюк Артем, Ватащук Вероніка, Гаврилюк Дарина, Гаврилюк Марія, Ковальчук Аліна, Кравченя Максим, Кравчук Анастасія, Корчук Олена, Романюк Назар, Савич Анастасія, Ящук Дарина, Журба Микола, Войтюк Олег, Симонік Денис , Саранчов Валентин, Гіль Анастасія, Гіль Катерина, Балем Анна, Колеснікова Анна, Волкова Анастасія, Шепатков Анатолій, Пацик Олександра; 5-х класів: Дмитрук Олександр, Клець Віталій; 6-х класів: Марищук Вячеслав, Карпюк Віталій; 7-го класу: Кузьмич Вадим; 11-го класу: Семенов Костянтин.
/Files/images/bober12/bober2012uchasnik.jpgЧервоним кольором відзначені учасники, що показали відмінний результат, а синім кольором – учасники конкурсу, що показали добрий результат. Ще раз нагадуємо, що за положенням абсолютні переможці конкурсу не визначаються. Всі учасники, які показали відмінний результат – переможці одного рівня, послідовність їх запису у списках переможців довільна. Абсолютні переможці можуть визначатися лише у межах одного навчального закладу.
Шкільні координатори вже отримали результати, сертифікати та календарики для кожного учасника конкурсу у своїх районних та обласних координаторів.
Дивитися результати конкурсу і переможців тут або на сайті http://bober.net.ua.


Переможці міського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів в 2012-2013н.р. та їх керівники

Чилій Ірина (11-Б, ІІІ місце) (керівник: Трач О.О.)
Красільнікова Анастасія (10-Б, ІІ місце) (керівник: Янчук О.А.)
Кротова Катерина (10-Б, ІІІ місце) (керівник: Солдатенко Н.М.)
Лисюк Вікторія (11-А, ІІІ місце) (керівник: Шмідт Л.А.)
Главічка Аліна (11-В, І місце) (керівник: Ільїн Л.В.)
Омельчук Анастасія (11-В, ІІІ місце) (керівник: Ільїн Л.В.)
Матейчук Наталія (10-А, І місце)
Зуйко Марина (8-А, ІІІ місце) (керівник: Кузьмич В.Ю.)
Лихач Діана (10-Б, ІІ місце) (керівник: Риковська Т.Г.)
Главічка Аліна (11-В, І місце) (керівник: Гробова Г.І.)

Переможці предметних олімпіад за 2012-2013 н.р.

Зайняте місце

Учень

Клас

Вчитель

Математика

ІІІ місце (2 етап)

Шендюх Ірина 8 – Г Яковлева Г.Й.

Українська мова та література

ІІІ місце (2 етап)

Гурдан Ольга 9 – А Смалюк Р.А.

ІІІ місце ( 2 етап)

Мельник Дарина 8 – А Шевчук С.Г.

Економіка

І місце (2 етап)

Чирко Катерина 10 – Б Ковальчук О.В.

ІІІ місце (2 етап)

Главічка Аліна 11 – В Ковальчук О.В.

Фізика

ІІ місце (2 етап)

Матейчук Наталія 10 – А Пашкетник В.А.

І місце (2 етап)

Цибульська Карина 7 – Б Пашкетник В.А.

ІІІ місце (2 етап)

Велічко Катерина 8 – А Шмідт Л.А.

Інформатика

ІІ місце (2 етап)

Рибчук Віталій 9 – Д Чашук О.Ф.

Інформаційні технології

ІІ місце (2 етап)

Рибчук віталій 9 – Д Чашук О.Ф.

ІІІ місце (2 етап)

Дудик Назарій 10 – Б Чашук О.ф.

Історія

ІІІ місце (2 етап)

Велічко Катерина 8 – А Солдатенко Н.М.

ІІІ місце (2 етап)

Рощук Олена 9 – А Самостян Р.Я.

ІІІ місце (2 етап)

Кротова Катерина 10 – Б Солдатенко Н.М.

Географія

ІІІ місце (2 етап)

Велічко Катерина 8 – А Лукаш Л.Й.

ІІІ місце (2 етап)

Гурдан Ольга 9 – А Осадчук Г.М.

ІІ місце (2 етап)

Лихач Діана 10 – Б Риковська Т.Г.

Біологія

ІІІ місце (2 етап)

Матейчук Наталія 10 – А Куліш О.В.

Екологія

ІІІ місце (2 етап)

Чмух Яна 11 – А Куліш О.В.

Хімія

ІІІ місце (2 етап)

Матейчук Наталія 10 – А Боровицька І.Д.

ІІІ місце (2 етап)

Лисюк Вікторія 11 – А Боровицька І.Д.

Технічна праця

ІІІ місце (2 етап)

Харчук Андрій 9 – В Гірський В.Я.

Педагогіка і психологія

ІІ місце (2 етап)

Шевчук Анастасія 10 – Б Хоменко Г.П.

ІІ місце (2 етап)

Чилій Ірина 11 – Б Хоменко Г.П.

Фізична культура

ІІІ місце (2 етап)

Котюн Євген 11 – В Попко М.В.

Навчальний рік Зайняте місце, етап Прізвище, ім’яучня (учениці) Клас Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
Українська мова та література
2007-2008 ІІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 7 Жидачевська Т.М.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мартинюк Інеса 9 Чугункова О.І.
ІІІ місце ( 2-й етап) Ковальчук Іванна 10 Чугункова О.І.
2008-2009 ІІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 8 Лесик О.О.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мартинюк Інеса 10 Чугункова О.І.
2009-2010 ІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 7 Бабула Л.М.
ІІ місце ( 2-й етап) Шолом Андрій 8 Трач О.О.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 9 Лесик О.О.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мартинюк Інеса 11 Чугункова О.І.
Математика
2007-2008 ІІІ місце ( 2-й етап) Поліщук Сергій 9 Потрапелюк Л.П.
ІІІ місце ( 2-й етап) Войтович Олександр 6 Пікун Г.П.
2008-2009 ІІІ місце ( 2-й етап) Кулініч Артем 8 Мінстер С.Й.
ІІ місце ( 2-й етап) Поліщук Сергій 10 Потрапелюк Л.П.
ІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 6 Сахнік С.М.
ІІІ місце ( 2-й етап) Муха Валерій 11 Фролова Т.Г.
2009-2010 ІІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 7 Сахнік С.М.
ІІІ місце ( 2-й етап) Кулініч Артем 9 Мінстер С.Й.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Зань Марія 9 Пікун Г.П.
ІІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 8 Сахнік С.М.
ІІІ місце ( 2-й етап) Сильчук Тимофій 11 Гвоздецька З.М.
Фізика
2007-2008 І місце ( 2-й етап) Поліщук Сергій 9 Пашкетник В.А.
ІІ місце ( 2-й етап) Муха Анатолій 10 Пашкетник В.А.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мельник Петро 7 Юревич В.М.
І-ІІІ місце ( 1-3 етап) Поліщук Сергій 9 Пашкетник В.А.
2008-2009 ІІІ місце ( 2-й етап) Мельник Петро 8 Шмідт Л.А.
І-ІІ місце ( 2-3 етап) Поліщук Сергій 10 Пашкетник В.А.
ІІІ місце ( 2-й етап) Муха Анатолій 11 Пашкетник В.А.
2009-2010 І місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 7 Пашкетник В.А.
ІІІ місце ( 2-й етап) Середа Андрій 9 Шмідт Л.А.
І місце ( 2-й етап) Поліщук Сергій 11 Пашкетник В.А.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 8 Пашкетник В.А.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 10 Пашкетник В.А.
Астрономія
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Сильчук Тимофій 11 Юревич В.М.
Інформатика
2008-2009 Волинська обласна мережева олімпіада Барило Дмитро 11 Чашук О.Ф.
Мартинюк Інеса 11 Чашук О.Ф.
Петрина Надія 11 Чашук О.Ф.
Лавренчук Дмитро 11 Чашук О.Ф.
2009-2010 І місце ( 2-й етап)Волинська обласна мережева олімпіада Середа АндрійПетрина НадіяМартинюк Іннеса 911 Чашук О.Ф.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Поліщук Микола 8 Чашук О.Ф.
Історія
2007-2008 І місце ( 2-й етап) Мартинюк Інеса 9 Рибчинчук С.Ю.
ІІІ місце ( 2-й етап) Ковальчук Сергій 11 Самостян Р.Я.
ІІ місце ( 2-й етап) Мацько Микола 8 Рощук І.В.
2008-2009 ІІ місце ( 2-й етап) Оштух Я. 8 Рибчинчук С.Ю.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мацко М. 9 Рощук І.В.
ІІІ місце ( 2-й етап) Шабас М. 11 Солдатенко Н.М.
2009-2010 ІІІ місце ( 2-й етап) Крищук Іванна 8 Самостян Р.Я.
ІІІ місце ( 2-й етап) Шнит Дарина 9 Рибчинчук С.Ю.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мацько Микола 10 Рощук І.В.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мартинюк Інеса 11 Самостян Р.Я.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Кротова Катерина 8 Рощук І.В.
ІІІ місце ( 2-й етап) Шнит Дарина 10 Рибчинчук С.Ю.
ІІ місце ( 2-й етап) Мацько Микола 11 Рощук І.В.
Правознавство
2009-2010 ІІІ місце ( 2-й етап) Луговська Лілія 9 Петренюк З.В.
Географія
2007-2008 ІІ місце ( 2-й етап) Хомич Євген 11 Риковська Т.Г.
ІІ місце ( 2-й етап) Поліщук Сергій 9 Риковська Т.Г.
2008-2009 ІІ місце ( 2-й етап) Поліщук Сергій 10 Риковська Т.Г.
ІІ місце ( 3-й етап) Поліщук Сергій 10 Риковська Т.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мацко Микола 9 Риковська Т.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап) Шабас Михайло 11 Риковська Т.Г.
2009-2010 ІІ місце ( 2-й етап) Мацко Микола 10 Риковська Т.Г.
ІІ місце ( 2-й етап) Поліщук Сергій 11 Риковська Т.Г.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 8 Риковська Т.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап) Луговська Тетяна 10 Риковська Т.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мацко Микола 11 Риковська Т.Г.
Біологія
2007-2008 ІІІ місце ( 2-й етап) Петрина Надія 9 Кузьмич В.Ю.
2008-2009 ІІІ місце ( 2-й етап) Приймачок Ірина 10 Кузьмич В.Ю.
2009-2010 ІІІ місце ( 2-й етап) Сильчук Тимофій 10 Кузьмич В.Ю.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Чмух Яна 9 Куліш О.В.
ІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 8 Мартинюк В.С.
ІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 10 Андрієвська А.І.
ІІ місце ( 2-й етап) Стльчук Тимофій 11 Кузьмич В.Ю.
Хімія
2008-2009 ІІ місце ( 2-й етап) Мельник Петро 8 Боровицька І.Д.
ІІ місце ( 2-й етап) Савчук Вікторія 10 Кроцюк Н.В.
ІІ місце ( 2-й етап) Шабаш Михайло 11 Боровицька І.Д.
2009-2010 ІІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 9 Боровицька І.Д.
ІІІ місце ( 2-й етап) Савчук Вікторія 11 Кроцюк Н.В.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 8 Боровицька І.Д.
ІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 10 Боровицька І.Д.
Економіка
2007-2008 ІІІ місце ( 2-й етап) Ковальчук Сергій 11 Ковальчук О.В.
2008-2009 ІІ місце ( 2-й етап) Мартинюк Інеса 10 Ковальчук О.В.
2009-2010 ІІІ місце ( 2-й етап) Варченко Юлія 10 Ковальчук О.В.
Обслуговуюча праця
2007-2008 ІІ місце ( 2-й етап) Малиновська Марія 11 Волошина В.Ф.
І місце ( 3-й етап) Малиновська Марія 11 Волошина В.Ф.
ІІІ місце ( 2-й етап) Синюк Валентина 9 Онисюк І.Й.
2009-2010 І місце ( 2-й етап) Міщак Тетяна 8 Волошина В.Ф.
2010-2011 І місце ( 2-й етап) Міщак Тетяна 9 Волошина В.Ф.
Технічна праця
2007-2008 ІІ місце ( 2-й етап) Степанюк Назар 4 Кукса Н.М.
І місце ( 2-й етап) Кіпень Арсен 4 Костецька Г.Л.
2008-2009 ІІ місце ( 2-й етап) Бондарук Мар’ян 11 Войтович В.Г.
2009-2010 ІІІ місце ( 2-й етап) Врона Дмитро 9 Боровицький Ю.П.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Столярчук Валентин 9 Войтович В.Г.

Переможці предметних, науково-дослідницьких конкурсів

Навчальний рік Зайняте місце, етап Прізвище, ім’яучня (учениці) Клас Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

Конкурс з української мови ім. Петра Яцика

2007-2008 ІІІ місце ( 2-й етап) Матейчук Наталія 5 Бабула Л.М.
ІІІ місце ( 2-й етап) Шолом Андрій 6 Трач О.О.
ІІ місце ( 2-й етап) Мартинюк Інеса 9 Чугункова О.І.
2008-2009 ІІІ місце ( 2-й етап) Цибульська Карина 3 Степанова О.В.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 8 Лесик О.О.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мартинюк Інеса 10 Чугункова О.І.
ІІІ місце ( 2-й етап) Ковальчук Іванна 11 Чугункова О.І.
2009-2010 ІІІ місце ( 2-й етап) Петрина Надія 11 Чугункова О.І.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 10 Лесик О.О.
ІІ місце ( 2-й етап) Гурдан Ольга 6 Смалюк Р.А.
ІІІ місце ( 2-й етап) Шавула Анастасія 3 Басік Г.П.
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Мельник Дарина 6 Шевчук С.Г.
ІІІ місце ( 2-й етап) Гурдан Ольга 7 Смалюк Р.А.
ІІІ місце ( 2-й етап) Мороз Олена 10 Лесик О.О.
Мовно-літературний конкурс ім. Т.Г.Шевченка
2010-2011 ІІІ місце ( 2-й етап) Хоменко Марія 6 Шевчук С.Г.
Міські конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт (МАН)
2009-2010 ІІ Новосад Ольга 11 Чугункова О.І.
ІІ Сильчук Тимофій 10 Шмідт Л.А.
2010-2011 ІІ Хоменчук Ірина 10 Ковальчук О.В.
ІІІ Зань Марія 9 Пікун Г.П.
Міський конкурс зі швидкісного радіоконструювання
2010-2011 І Поліщук Микола 8 Пашкетник В.А.
Ярушкін Денис 9
Технічне моделювання для молодших школярів
2010-2011 ІІІ, І командне Ревко Петро 3 Шило Г.І.
І Рожок Роман Морозюк С.Ф
Advertisements

Обговорення

Коментарів ще немає.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Архіви

Флікр світлини

Статистика блоґу

  • 191,375 hits
Advertisements
%d блогерам подобається це: